Tatuażowa obsesja!!

Dziś opowiem wam trochę o mojej obsesji. A mianowicie są to tatuaże.Ktoś może powiedzieć co to za obsesja skoro na moim ciele nie ma żadnego.Ale tak jest.Kocham tatuaże. I trwa to już dość długi czas. Nie wiem skąd wzięła się moja miłość do tego typu ozdób. Widząc jakoś osobę z tatuażem starannie oglądam rysunek. Nie ma chyba tygodnia w którym nie przeglądałabym zdjęć przeróżnych wzorów. Wiele osób z mojego otoczenia posiada tatuaże. Są one przeróżne ale każdy ma w sobie coś pięknego. Ostatnim czasem kilku moich znajomych zrobiło sobie tatuaże.Co jeszcze bardziej sprawia, że chcę mieć swój. Nigdy nie było momentu żebym zastanawiała się czy kiedyś zdecyduję się na taki krok.Zawsze byłam tego pewna. Jedynym dylematem był wzór który ozdobi moją skórę. Lecz na razie nie wybrałam jeszcze żadnego motywu.Jest kilka takich nad którymi myślę. Pewna jestem tego,że najpóźniej za dwa lata zostanę posiadaczką tatuażu.Pierwszy nie będzie ostatni,ale na pewno będzie mały. Nie chcę od razu decydować się na coś ogromnego. Chcę zacząć od delikatnego akcentu. Póki co przekonuję rodziców do mojej decyzji. Na razie nie mogę samodzielnie podjąć decyzji o tatuażu. Jeszcze przez prawie dwa lata będzie to zależne od moich rodziców.Ale może uda mi się ich przekonać. Kto wie jak to będzie. Wiele się mówi też o doborze tatuatora. Ale ja w tej kwestii mam sprawdzone miejsce.Gdyż mój wujek wraz z żoną są posiadaczami pięknych dziar. Więc zawsze mogę liczyć na ich pomoc w tej sprawie. Pozostaje mi tylko przekonać rodziców i wybrać wzór. Tak jak mówiłam w najgorszym wypadku poczekam sobie dwa lata. Myślę że do tego tematu mogę podłączyć kolczyki. Póki co mam cztery. Ale nie wykluczone że w najbliższym czasie dorobię się kolejnego. Kocham drobne kuleczki które zdobią moje uszy. Rozmyślałam również o zrobieniu kolczyka w pępku lecz ostatecznie porzuciłam tę myśl. Zamierzam powiększyć liczbę kolczyków w uszach. Akurat co do tego rodzice nie mają dużych zastrzeżeń. Choć nie wykazują dużego zadowolenia moją chęcią piątej dziurki. Lecz mam nadzieję,że w najbliższym czasie dojdzie do tego. No zobaczymy. A ja z chęcią dowiem się co wy uważacie na temat kolczyków i tatuaży.Może ktoś z was posiada je lub planuje zrobić?

2 komentarze do “Tatuażowa obsesja!!

  1. ja nie mam żadnego i raczej nie będę miała, bo za bardzo sie boje xD a gdybym miała wybierać wzór to może… kocia łapka, nutka, kluczyk, piórko, … coś małego. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>