Zło kryje się w ludziach!!!

Dziś chcę wam powiedzieć o czymś co bardzo mnie wzburzyło.I nie będę pisać tu o zamachach.To tego tematy nie chcę poruszać.Jest to coś czego nie rozumiem i nie będę się wypowiadać. A temat który poruszę to podszywanie się pod kogoś. Według mnie jest to coś czego nie można akceptować. I czasem wydaję się że są to nie winne żarty,ale one mogę skończyć się po prostu źle. Bo jeśli np. pod nazwiskiem jakiejś osoby wypisuje różne głupie rzeczy to może doprowadzić do kłótni,załamań psychicznych lub nawet samobójstw. Dobrze jeśli jest jakaś możliwość odkręcenia takiej sytuacji.Ale tylko w niewielu przypadkach jest taka szansa. Ja osobiście nie miałam takiej sytuacji.Co bardzo mnie cieszy. I mam nadzieję że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej. Ale jest coś znacznie gorszego niż podszywanie się pod ,,zwykłą” osobę.Wczoraj słuchałam i czytałam wypowiedz pewnej polskiej aktorki. Jest to osoba która pomaga ludziom i właśnie na tym skupił się oszust. Osoba ta założyłam fikcyjne konto na nazwisko aktorki na znanym portalu społecznościowym jakim jest fb. Prosiła tam o pieniądze dla chorej dziewczyny. Ludzie zgłaszali fikcyjne konto ale fb nie reagował. Aktorka sama postanowiła rozwiązać sytuacje. Okazało się oczywiście że dziewczyna nie jest chora i tylko próbowała wyłudzić pieniądze. Nie rozumiem takich ludzi.Nie wiem co nimi kieruje. Dla mnie to jest chore i niedopuszczalne.Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca.A osoby robiące takie rzeczy powinny ponosić kary. Świat niestety nie jest idealny. I chyba nie da się zaradzić. Ale osobiście walczę z takimi ludźmi. Może sama całego zła nie wyeliminuję ale jak to się mówią trzeba zacząć od siebie i swojego najbliższego otoczenia. Nie pozostawajcie obojętni na wszelkie przejawy zła.

2 komentarze do “Zło kryje się w ludziach!!!

  1. Świat jest pełen zła i złych ludzi. Same go nie zbawimy, to fakt. Ale zawsze możemy być przykładami moralności. Pokazać ludziom, że nam wszystkim może się lepiej żyć, jeśli odrobinę się zmienimy.
    Każdy szuka swojej drogi. Sposobu na życie. Bywa, że jest bardzo ciężko i w desperacji posuwają się do różnych rzeczy. Gdy człowiek jest na krawędzi bardzo wiele zrobi, by nie upaść. W żadnym wypadku nie usprawiedliwiam zachowań takich jak wyłudzanie pieniędzy, mówię tylko, że mogą one mieć podłoże nie koniecznie zależne od tej osoby.

    Pozdrawiam, Raven z bloga:
    shadedragon312@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>